Hydraulické hadice a
čep v ceně
čep v ceně
Kategorie
Produkty
Drapáky, lopaty a nakladače pro nakládání a manipulaci se sypkými materiály.
| Objem lžíce | 160 l |
| Nosnost | 1 000 kg |
| Hmotnost | 172 kg |
| Objem lžíce | 58 l |
| Nosnost | 500 kg |
| Hmotnost | 36 kg |
| Objem lžíce | 80 l |
| Nosnost | 500 kg |
| Hmotnost | 40 kg |
| Objem lžíce | 110 l |
| Nosnost | 750 kg |
| Hmotnost | 55 kg |
Ozveme se vám do dvou pracovních dnů.
V případě nutnosti volejte našeho specialistu.