Drapák na kulatinu MHS 0,08
Výrobce: MHS
Kat. číslo: Hobby 0,08
Drapák na dřevo MHS 0,08
Kompaktní drapák na dřevo MHS 0,08 je určen pro spolehlivou manipulaci s kulatinou a dřevní hmotou. Díky horizontálnímu hydraulickému válci nabízí pevný úchop, plynulý chod a kompaktní konstrukci, která je vhodná zejména pro menší stroje a lehčí manipulační techniku. Drapák je možné dodat včetně hydraulického rotátoru, který zajišťuje snadnou a přesnou práci při nakládání a třídění dřeva. Nabídku rotátorů naleznete zde:
Chcete objednat po telefonu nebo poradit s výběrem?
Základní technická specifikace
| Obsah čelistí | 0,08 m² |
| Maximální rozevření | 82,5 cm |
| Nosnost | 500 kg |
| Max. pracovní tlak | 180 bar |
| Hmotnost | 47 kg |
Volitelné příslušenství (za příplatek)
Čep propojení
Ke stažení
Servis a podpora JPJ
Související produkty
Drapák na kulatinu VJ 0,12
| Obsah kleštin | 0,12 m² |
| Rozevření | 96 cm |
| Nosnost | 1 000 kg |
Lesnický drapák Farma 0.12
| Obsah kleští | 0,12 m² |
| Rozevření | 87,5 cm |
| Nosnost | 1 000 kg |
Lesnický drapák FARMA 0.16
| Obsah kleští | 0,16 m² |
| Rozevření | 104,5 cm |
| Nosnost | 1 000 kg |
Lesnický drapák FARMA 0.20
| Obsah kleští | 0,20 m² |
| Rozevření | 125,5 cm |
| Nosnost | 1 500 kg |
Lesnický drapák FARMA 0.24
| Obsah kleští | 0,24 m² |
| Rozevření | 127,5 cm |
| Nosnost | 2 000 kg |
Lesnický drapák FARMA 0.28
| Obsah kleští | 0,28 m² |
| Rozevření | 155 cm |
| Nosnost | 3000 kg |
Drapák na klest Vahva Jussi 0,08
| Obsah kleštin | 0,08 m² |
| Rozevření | 75 cm |
| Nosnost | 600 kg |
Lesnický drapák na klest FARMA 0.12
| Obsah kleští | 0,12 m² |
| Rozevření | 87,5 cm |
| Nosnost | 1 000 kg |
Lesnický drapák na klest FARMA 0.16
| Obsah kleští | 0,16 m² |
| Rozevření | 106,5 cm |
| Nosnost | 1 000 kg |
Lesnický drapák na klest FARMA 0.20
| Obsah kleští | 0,20 m² |
| Rozevření | 126,5 cm |
| Nosnost | 1 500 kg |