Přídavná zařízení
Drapáky, kleště, vrtáky, háky, půdní lopaty a nakladače a mnoho dalšího naleznete v naší nabídce. Vybavte svůj stroj pracovním příslušenstvím z naší nabídky a rozšiřte tak jeho funkčnost a pracovní záběr.
Příruba v ceně
Lesnický drapák FARMA 0.24
| Obsah kleští | 0,24 m² |
| Rozevření | 127,5 cm |
| Nosnost | 2 000 kg |
Cena bez DPH
38 500 Kč
Do košíku
Skladem
Do 3 dnů u Vás
Čep v ceně
Závěsný otočný hák JPJ – velký
| Typ | JPJ velký (59030) |
| Hmotnost | 8,5 kg |
| Nosnost | 4 t |
Cena bez DPH
4 839 Kč
Do košíku
Skladem
Do 3 dnů u Vás
Příruba a čep v ceně
Lesnický drapák JPJ 0,20
| Obsah kleštin | 0,20 m² |
| Rozevření | 120 cm |
| Nosnost | 1 000 kg |
Cena bez DPH
27 867 Kč
Do košíku
Skladem
Do 3 dnů u Vás
Vkládací lžíce FARMA 0.16
| Objem lžíce | 80 l |
| Nosnost | 500 kg |
| Hmotnost | 40 kg |
Cena bez DPH
10 400 Kč
Do košíku
Skladem
Do 3 dnů u Vás
Vkládací lžíce FARMA 0.20
| Objem lžíce | 110 l |
| Nosnost | 750 kg |
| Hmotnost | 55 kg |
Cena bez DPH
10 990 Kč
Do košíku
Skladem
Do 3 dnů u Vás
Vkládací lžíce FARMA 0.12
| Objem lžíce | 58 l |
| Nosnost | 500 kg |
| Hmotnost | 36 kg |
Cena bez DPH
9 700 Kč
Do košíku
Skladem
Do 3 dnů u Vás