Přídavná zařízení
Drapáky, kleště, vrtáky, háky, půdní lopaty a nakladače a mnoho dalšího naleznete v naší nabídce. Vybavte svůj stroj pracovním příslušenstvím z naší nabídky a rozšiřte tak jeho funkčnost a pracovní záběr.
Samosvorné kleště JPJ1 – velké
| Rozevření | 59 cm |
| Nosnost | 500 kg |
| Hmotnost | 6,4 kg |
Cena bez DPH
1 390 Kč
Do košíku
Skladem
Do 3 dnů u Vás
Příruba v ceně
Lesnický drapák na klest FARMA 0.20
| Obsah kleští | 0,20 m² |
| Rozevření | 126,5 cm |
| Nosnost | 1 500 kg |
Cena bez DPH
34 500 Kč
Do košíku
Skladem
Do 3 dnů u Vás
Lesnický drapák Farma 0.12
| Obsah kleští | 0,12 m² |
| Rozevření | 87,5 cm |
| Nosnost | 1 000 kg |
Cena bez DPH
16 400 Kč
Do košíku
Skladem
Do 3 dnů u Vás
Drapák na klest Vahva Jussi 0,08
| Obsah kleštin | 0,08 m² |
| Rozevření | 75 cm |
| Nosnost | 600 kg |
Cena bez DPH
13 200 Kč
Do košíku
Skladem
Do 3 dnů u Vás
Akční cena!
Lesnický drapák FARMA 0.16
| Obsah kleští | 0,16 m² |
| Rozevření | 104,5 cm |
| Nosnost | 1 000 kg |
Cena bez DPH
19 900 Kč
Do košíku
Skladem
Do 3 dnů u Vás
Drapák na kulatinu VJ 0,12
| Obsah kleštin | 0,12 m² |
| Rozevření | 96 cm |
| Nosnost | 1 000 kg |
Cena bez DPH
20 400 Kč
Do košíku
Skladem
Do 3 dnů u Vás
Příruba v ceně
Lesnický drapák FARMA 0.20
| Obsah kleští | 0,20 m² |
| Rozevření | 125,5 cm |
| Nosnost | 1 500 kg |
Cena bez DPH
30 800 Kč
Do košíku
Skladem
Do 3 dnů u Vás
Čep v ceně
Závěsný otočný hák JPJ – malý
| Typ | JPJ malý (49525) |
| Hmotnost | 7 kg |
| Nosnost | 3 t |
Cena bez DPH
4 384 Kč
Do košíku
Skladem
Do 3 dnů u Vás
Příruba v ceně
Nakladač sypkých hmot FARMA 160 l
| Objem lžíce | 160 l |
| Nosnost | 1 000 kg |
| Hmotnost | 172 kg |
Cena bez DPH
38 200 Kč
Do košíku
Skladem
Do 3 dnů u Vás