FARMA
Estonsko-švédská společnost AS Fors MW je výrobcem hydraulických jeřábů a kompletních vyvážecích souprav Farma a celé řady příslušenství, jako kulatinové a klestové drapáky, půdní lopaty, vkládací lžíce, štípací hlavice aj.
Vkládací lžíce FARMA 0.12
| Objem lžíce | 58 l |
| Nosnost | 500 kg |
| Hmotnost | 36 kg |
Cena bez DPH
9 700 Kč
Do košíku
Skladem
Do 3 dnů u Vás
Vkládací lžíce FARMA 0.16
| Objem lžíce | 80 l |
| Nosnost | 500 kg |
| Hmotnost | 40 kg |
Cena bez DPH
10 400 Kč
Do košíku
Skladem
Do 3 dnů u Vás
Vkládací lžíce FARMA 0.20
| Objem lžíce | 110 l |
| Nosnost | 750 kg |
| Hmotnost | 55 kg |
Cena bez DPH
10 990 Kč
Do košíku
Skladem
Do 3 dnů u Vás
Vyvážecí souprava Farma 10 t
| Dosah hydraulické ruky | 5.1 m, 5.3 m, 6.3 m nebo 7.2 m |
| Ložná plocha | 2,2 m² nebo 2,3 m² (druhá generace) |
| Světlá výška | 500 - 505 mm (druhá generace) |
Cena poptávkou
Rychlá poptávka
Není skladem
Vyvážecí souprava Farma 12 t
| Dosah hydraulické ruky | 6.3 m, 7.2 m nebo 8.5 m |
| Ložná plocha | 2,3 m² |
| Světlá výška | 550 mm |
Cena poptávkou
Rychlá poptávka
Není skladem
Vyvážecí souprava Farma 14 t
| Dosah hydraulické ruky | 7.2 m nebo 8.0 m nebo 8.5 m |
| Ložná plocha | 2,8 m² |
| Světlá výška | 665 mm |
Cena poptávkou
Rychlá poptávka
Není skladem
Vyvážecí souprava Farma 17 t
| Dosah hydraulické ruky | 7.2 m nebo 8.5 m |
| Ložná plocha | 3,2 m² |
| Světlá výška | 675 mm |
Cena poptávkou
Rychlá poptávka
Není skladem
Vyvážecí souprava Farma 6 t
| Dosah hydraulické ruky | 3,8 nebo 4,2 m |
| Ložná plocha | 1,4 m² |
| Světlá výška | 475 mm |
Cena poptávkou
Rychlá poptávka
Není skladem
Vyvážecí souprava Farma 7 t
| Dosah hydraulické ruky | 4,6 nebo 5,0 nebo 5,1 m |
| Ložná plocha | 1,95 m² |
| Světlá výška | 520 mm |
Cena poptávkou
Rychlá poptávka
Není skladem