Vyvážečky pro tažná vozidla
Vyvážečky pro pracovní čtyřkolky, malotraktory, traktory a další tažná vozidla.
Podvozek Vahva Jussi 1500
| Nosnost | 1 500 kg |
| Hmotnost (včetně hydraulické ruky) | 320 – 420 kg (v závislosti na výbavě) |
| Rozměry | 3 900 x 1 250 mm |
Cena poptávkou
Rychlá poptávka
Není skladem
Podvozek Vahva Jussi 2000
| Nosnost | 2 000 kg |
| Hmotnost (včetně hydraulické ruky) | 350 - 450 kg (v závislosti na výbavě) |
| Rozměry | 3 900 x 1 450 mm |
Cena poptávkou
Rychlá poptávka
Není skladem
Podvozek Vahva Jussi 2000+
| Nosnost | 2 000 kg |
| Hmotnost (včetně hydraulické ruky) | 400 – 500 kg (v závislosti na výbavě) |
| Rozměry | 3 900 x 1 450 mm |
Cena poptávkou
Rychlá poptávka
Není skladem
Podvozek Vahva Jussi 3000
| Nosnost | 3 000 kg |
| Hmotnost (včetně hydraulické ruky) | 900 – 1 200 kg (v závislosti na výbavě) |
| Rozměry | 4 350 x 1 600 mm |
Cena poptávkou
Rychlá poptávka
Není skladem
Vyvážecí souprava Farma 6 t
| Dosah hydraulické ruky | 3,8 nebo 4,2 m |
| Ložná plocha | 1,4 m² |
| Světlá výška | 475 mm |
Cena poptávkou
Rychlá poptávka
Není skladem