Kulatina
Drapáky a kleště pro práci a manipulaci s kulatinou a případně dalšími materiály.
Drapák na kulatinu VJ 0,12
| Obsah kleštin | 0,12 m² |
| Rozevření | 96 cm |
| Nosnost | 1 000 kg |
Cena bez DPH
20 400 Kč
Do košíku
Skladem
Do 3 dnů u Vás
Lesnický drapák Farma 0.12
| Obsah kleští | 0,12 m² |
| Rozevření | 87,5 cm |
| Nosnost | 1 000 kg |
Cena bez DPH
16 400 Kč
Do košíku
Není skladem
Akční cena!
Lesnický drapák FARMA 0.16
| Obsah kleští | 0,16 m² |
| Rozevření | 104,5 cm |
| Nosnost | 1 000 kg |
Cena bez DPH
19 900 Kč
Do košíku
Skladem
Do 3 dnů u Vás
Příruba a čep v ceně
Lesnický drapák JPJ 0,17
| Obsah kleštin | 0,17 m² |
| Max. rozevření | 1 100 mm |
| Min. rozevření | 45 mm |
Cena bez DPH
16 667 Kč
Do košíku
Není skladem
Příruba a čep v ceně
Lesnický drapák JPJ 0,20
| Obsah kleštin | 0,20 m² |
| Rozevření | 120 cm |
| Nosnost | 1 000 kg |
Cena bez DPH
27 867 Kč
Do košíku
Skladem
Do 3 dnů u Vás
Příruba v ceně
Lesnický drapák FARMA 0.20
| Obsah kleští | 0,20 m² |
| Rozevření | 125,5 cm |
| Nosnost | 1 500 kg |
Cena bez DPH
30 800 Kč
Do košíku
Skladem
Do 3 dnů u Vás
Příruba v ceně
Lesnický drapák FARMA 0.24
| Obsah kleští | 0,24 m² |
| Rozevření | 127,5 cm |
| Nosnost | 2 000 kg |
Cena bez DPH
38 500 Kč
Do košíku
Skladem
Do 3 dnů u Vás
Lesnický drapák FARMA 0.28
| Obsah kleští | 0,28 m² |
| Rozevření | 155 cm |
| Nosnost | 3000 kg |
Cena bez DPH
52 461 Kč
Do košíku
Skladem
Do 3 dnů u Vás